O nás

V KAMENNÉ PRODEJNĚ V BRNĚ NA ČÁPKOVÉ ULICI 7 VÁS RÁDI PŘIVÍTÁME 

 

PONDĚLÍ-PÁTEK           9.30-12.00, 13.00-17.30 HODIN

 

 

 

 

 

Mám dva malé kluky, takže vím jaké to je, jednomu  otrávenému a protestujícímu  zkoušet boty, zatímco druhý začíná likvidovat prodejnu , případně visí za kliku a ječí. Sama zpocená, s jediným přáním - ať už to máme probůh za sebou - vysílám omluvné pohledy na prodavačku, která celý výjev sleduje z uctivé vzdálenosti v lepším případě pouze s výrazem mírně otráveným.

Proto Botičkárna. Botičkárna je obchůdek pro děti ať hodné nebo živější, je pro děti přizpůsoben, zařízen (velice barevný a plný hraček) a má děti rád . (Má rád i maminky :-)

 A tak se v prodejně  najde nejen velikánský výběr botiček všech možných i nemožných druhů i barev pro radost maminek, ale hlavně  velká spousta věcí , které děti  zbaví nudy a zaujmou je.

A když bude nejhůř, přijdou na řadu sladké úplatky (nevýchovné, leč účinné).

Nezaručíme vám, že to bude bez řevu, ale nenecháme vás v tom samotnou.

 

 

 V eshopu si můžete prohlédnout aktuální nabídku a nemusíte do obchodu chodit "naslepo" - můžete si obuv rezervovat a mít tak 100% jistotu, že v době vaší návštěvy bude též v obchodě přítomna.

Pokud nevyužijete možnost rezervace, eshop pouze okouknete a přijdete, může být váš favorit vyprodán chvíli před tím, než přijdete, a v takovém případě se na nás nemračte, možnost obuv rezevovat zde byla:-) Nicméně zde objevíte mnoho vzorů, které do eshopu vůbec nezařazujeme.

Jestli byl pro vás nákup botiček pro děti dosud utrpením a přesto jim chcete dopřát dobře padnoucí zdravou certifikovanou obuv, navíc za velmi příznivé ceny, pak jsme tu pro vás. Utrpení se pokusíme minimalizovat všemi legálními cukrovými i nafukovacími prostředky.

 

 

V DOBĚ NÁKUPNÍ ŠPIČKY  SE PROSÍM PŘESTO OBRŇTE  TRPĚLIVOSTÍ!

(O průchodnosti prodejny informujeme průběžně v sekci aktuality)

DĚLÁME JAKO DRAKYNĚ, ALE I TAK JE U NÁS JE V TAKOVÝCH CHVÍLÍCH NUTNO CHVÍLI VYČKAT, SMÍŘIT SE S TÍM, ŽE NEJSTE JEDINÍ, KTEŘÍ V TOM JEDINÉM TÝDNU PO ZMĚNĚ POČASÍ NUTNĚ POTŘEBUJÍ BOTY....... VZÍT SI TŘEBA PLACATKU NA NERVY- A JEDNU I PRO NÁS......:)

A SPOUSTU DOBRÉ NÁLADY A TRPĚLIVOSTI,

PROTOŽE STRES A ŠPATNÁ NÁLADA ROZHODNĚ NIČEMU NEPOMŮŽE !:-)

JAKO NEJSTRESOVĚJŠÍ SE JEVÍ  NÁKUPY PO NÁVŠTĚVĚ LÉKAŘE, PŘÍPADNĚ S HLADOVÝM , NEMOCNÝM NEBO NEVYSPANÝM BATOLÍNEM. (Ani hodně vypružený špatně parkující tatínek nebývá právě zárukou klidného nákupu:-))))

 

U nás najdete:

-bezbarierový přístup - pohodlný vjezd pro kočárky, které k nám do prodejny rozhodně mohou, ať se na inernetových diskusích dočtete cokoliv:-)

-teploučký koberec na zemi pro možnost plížení a volného pobíhání  bosých dětí

-v případě nutnosti se  u nás můžete vyčurat, nakojit a nějak zvládneme i přebalit (miminko samozřejmě) a v případě mdlob vám poskytneme pramenitou vodu, pro tatínky zvažujeme k pokladně něco ostřejšího, to je zatím ve fázi příprav

- věrnostní program pro stálé zákazníky (nový systém od března 2015, staré karty platí bez omezení, slevy se nesčítají)

 - veškeré zboží přehledně vystaveno na 150 m regálů po velikostech-prohlédnout si tedy můžete kdykoliv kompletní nabídku ve vámi požadované velikosti i pokud by Vám společnost prodavačky nebyla příjemná:-)

 - spousta hraček, lízátka, bonbony,  balonky a další dárečky pro každého zákazníka

 -za všech okolností vždy dobře naladěnou, příjemnou, odborně proškolenou obsluhu, mající pochopení i pro případný velký křik

 - u každého páru obuvi pečlivě vybraný ten nejlepší poměr kvalita-cena

 -jistotu, že vám nebudeme cpát boty, které nepotřebujete a když je zatím ještě nepotřebujete , jinými slovy zájem především o to nejlepší pro vaše děťátko - a to se týká i lehkých bojů s vámi v případě, že budete chtít v rámci ušetření koupit příliš velký škodlivý nadměrek

 -velmi kvalitní koženou i membránovou certifikovanou dětskou obuv s hlavním  zaměřením na širší spektrum českých výrobců  nesoucí atesty Žirafa a Česká kvalita - od capáčků vel. 16 po juniorskou velikost 42

 - lehkou a velmi flexibilní kvalitní koženou a membránovou zahraniční obuv pro náročné zákazníky renomovaných rakouských, německých, italských a norských značek, včetně velmi žádané obuvi s membránou GORE TEX

 volnočasovou  a sportovní obuv, , cenově výhodné plátěnky, velkou škálu blikajících i neblikajících tenisek ,  klasické cvičky, sněhulky a gumáčky

 - domácí obuv - bačkůrky  klasické žirafkové (v těch jsme běhali už my) , tak i ty "lepší", velmi oblíbené  textilní baleriny a sandálky

 -jako doplňkový prodej máme pro vás dětské deštníky, pláštěnky, ponožky a punčocháče, měřidla nohou, chrániče obuvi a prostředky péče o obuv

 

Máte možnost online či telefonických rezervací a konzultací, pokud přijdete bez dítěte či nožičky:-), u veškerého zakoupeného zboží máte do 5-ti dnů možnost výměny.

(Model určený k výměně či vrácení musí být nenošený a nepoškozený, včetně visaček a originálního obalu. Nelze vyměnit model používaný, poškozený, upravovaný, nebo bez platného dokladu o nákupu ) 

 

 

Spolupracujeme a konzultujeme s rehabilitačními pracovníky.

 

 

 

 

 

Naše služby

ZASÍLÁNÍ ZDARMA

Vybrané značky zasíláme zdarma

REZERVACE ZBOŽÍ

Boty je možné si nezávazně rezervovat k vyzkoušení

KONZULTACE

Měříme, radíme, pomáháme s výběrem