Zpátky do školy a školky aneb zavaleni detskými přezůvkami

8:00:06 22.8.2018
Botičkárna.cz
Rady a tipy

Stejně jako nabídka dětské obuvi, rozšiřuje se neuvěřitelně i nabídka domácí obuvi a někdy je pro někoho, kdo na boty nekouká celé dny, trošku matoucí se v tom vyznat. Tak si to zkusíme krátce sesumírovat, abyste se třeba lépe zorientovali. Jen upozorňuji , že tento blog je čistě soukromou záležitostí nadšené  a trošku tím už postižené  prodavačky dětské obuvi a tudíž to, co si tu přečtete, je je velmi subjektivní, zcela neobjektivní a z podstaty mé povahy  sdělení spíš praktické pro vás než reklamní pro nás:-)

Začneme největším  boomem posledních sezon a tím je bezpochyby barefootové obouvání. Já osobně příliš nechápu - a to teď není žádná invektiva, ale skutečně jen poznámka někoho, kdo něčemu nerozumí - proč  barefootové přezůvky,  když barefoot chůze je chůzí naboso a té v interierech vůbec nic nebrání? Zimní boty chápu, sandály už méně a bačkory vůbec.... To se zase asi projevuji jako obchodník roku....my nejsme barefootový obchod, ale máme velké množství kompromisní obuvi a velké množství zákazníků, kteří barefoot žádají. Bačkory taky, pochopitelně. No my je pro vás máme, pochopitelně, ale stejně to prostě nechápu:-). ....No ale po téhle úvaze, odrazující od nákupu, bychom asi měli přejít k prezentaci zboží:-), protože to je prostě krásné:-)

Když už barefoot kompromis, tak za nás na celé čáře ryze česká firma JONAP. Jonap to prostě umí, válcuje to každý rok super novinkami, není tajemství, že pro mě jsou srdcovka, byla jsem v jejich dílnách , viděla jsem opravdu poctivou českou práci a ne rychlovku malých číňánků. Takže za mě .... jestli už někdo, tak oni:-)))). Letoční jejich novinkou je barefootová řada přezůvek B6, které se s klidným svědomím dají použít bez problémů jako plátěnky na ven.

 Samozřejmě nelze opomenout jejich dřívější barefootové přezůvky, které jsou navíc cenově velmi příjemné, bohužel v letošním roce došlo k výpadku výroby a tudíž můžeme tuto barefoot klasiku nabídnout pouze v omezeném množství. Vzhledem k obrovskému zájmu o ně nepočítám, že nám vydrží do začátku školního roku, pokud je tedy chcete, hrrrr na ně. Jinak ji vedeme celoročně ve stálé nabídce, není tedy problém, až bude došito a doskladněno, zaměřit se právě na ně. 

V přehledu barefoot bačkor nesmíme opomenout barefoot řadu Beďa obuv, které máme v nabídce již déle a má své skalní příznivce.

Od letošního roku se pyšníme také přezůvkami řady flexible české značky Anatomic,     která se u nás zabydlela rychlostí blesku a jejich bačkůrky se díky velice příznivé ceně, měkkosti, příjemnému provedení a koženým stélkám, staly jedněmi z nejprodávanějších u nás. Tyto bačkůry nejsou barefoot. Jsou ale velice měkké a velice dobře padnou i užším nožkám, kožená stélka je velice příjemná a v ceně 250,--kč opravdu není co řešit.......a že nejsou dost měkké? Koukněte!

 

 

 Pak to následuje v rychlém sledu. Co pro holčičku? Baleriny! Co pro kluka? Něco s kopačákem. Polská firma Befado, která kralovala několik posledních sezon je na mírném ústupu. Pořád ale drží první příčky a to i díky velkému množství vzorů a možností. Od Befada u nás můžete mít jednak baleriny všeho druhu, jednak samozřejmě pro kluky bačkory nazouvací i na sucháče....ale hlavně, co má Befado a nikdo jiný moc ne jsou textilní sandály, které se dají pořídit až do velikosti 33 a jsou opravdu tím nejprodávanějším soritmentem. Z Befada nabízíme taky velkou škálu plátěnek do tělocvičny i na ven, ale tenhle článek je o bačkorách, tak to nebudeme komplíkovat. 

 

Befado nám maličko vytlačují výrobky PEON  a  NAZO, které jsou stylově velmi podobné, nicméně jsou ohebnější, mají za stejnou cenu jako Befado kožené stélky. Nemají však takovou šíři vzorů a střihů. Ale taky to jde:-)

 

Nesmíme zapomenout na českou klasiku. Pro ty, kdo hledáte bačkůrky s pevným opatkem, případně potřebujete umístit ortopedickou vložku , a které navíc  něco vydrží, je tu česká firma FARE. Jejich bačkory jsou evergreen a není  k nim třeba asi nic dodávat. Jsou tak akorát měkké , tak akorát sedí....jejich nejprodávanějším vzorem je kotníková na přezku, je to jedna z mála bačkůrek, která dokáže pojmout dobře i vyšší ortopedickou vložku a má dostatečně pevný opatek.

Je toho ještě opravdu hodně, myslím, že stejně už většina z vás přestala dávno číst:-). Jestli bych to nějak uzavřela, tak asi tak, že kompletní nabídku přezůvek si můžete prohlédnout v našem eshopu zde a že právě v tuto chvíli disponujeme ve skladu v sortimentu přezouvání počtem  3824 kusů párů , a to od těch nějměkčích do pevných kotníkových,  takže si dovolím zcela neskromně říct, že u nás si prostě vyberete:-)))). Stejně jako bačkůrky nabízíme také plátěnky, sálovky, cvičky.....to vše v eshopu v sekci tenisky, plátěnky....., takže nákup můžete sfouknout najednou.

A pokud ne, tak budeme moc rádi za zpětnou vazbu, co Vám u nás chybí, abychom mohli sortiment případně ještě rozšířit. 

Mějte krásný zbytek léta a klidný start nového školního roku!

 

 

 

detska-obuv-zpatky-do-skoly-4x3.jpg
Návrat na přehled