Jak vám můžeme pomoci s výběrem dětské obuvi online?

13:35:24 31.3.2020
Botičkárna.cz
Rady a tipy

Chcete poradit svýběrem dětské obuvi? Hrozně ráda Vám pomůžu! Ale na požadavky typu "doporučte mi dětské boty pro tříleté dítě, nejlépe modré", se opravdu nijak odborně reagovat nedá. 😁

TAkže moc prosím! Aby naše poradenství nevázlo a bylo rychlé a účinné, chce to trošku aktivity od Vás. Vy změříte nožku , viz video zde. Poté kouknete na eshop www.botickarna.cz a tam si pomocí podrobných filtrů dětských bot najdete , co by se Vám zhruba líbilo.

Jde tam vyfiltrovat druh dětské obuvi i měkkost obuvi, i šířka, pohlaví, způsob zapínání......délky a šířky dětské obuvi  jsou uvedeny, ale s tím se nemusíte příliš trápit tam právě přijdu na řadu já.

Pokud mi tohle všechno zašlete buď mailem na botickarna@seznam.cz, nebo jako zprávu na našem fb účtu botickarna.brno, tedy pokud uvedete rozměry nohy a odkazy na dětské boty, které se Vám líbí, pak já už Vám s velikostí dětských bot poradím a doplňujícími dotazy se pokusím nasměrovat Vás na tu nejlepší variantu, popřípadě ještě poradit něco dalšího, co by podle mě bylo fajn.

Takováto spolupráce je rychlá, efektivní. Děkuji!

help.jpg
Návrat na přehled