NOUZOVÝ STAV KONČÍ, HYGIENICKÁ OPATŘENÍ NAŘÍZENÁ VLÁDOU STÁLE TRVAJÍ A NEMĚNÍ SE

(25.4.2020)

 

1. Do prodejny může být  s jedním dítětem vpuštěna vždy pouze jedna dospělá osoba. Jeden rodič může samozřejmě přijít se všemi dětmi, co jich doma má.

2. Vstup do prodejny je možný pouze s chráněnými ústy a nosem, výjimku mají pouze děti do dvou let. Vstup do prodejny s jakýmkoliv projevem respirační choroby není dovolen

3. Vzhledem ke stále trvající nutnosti nařízených dvoumetrových odstupů, nelze p odejní plochu využívat pro parkování prázdných kočárků, tyto je nutné nechávat před prodejnou.  Děkujeme za pochopení.

4. Prosíme Vás o vyslyšení a respektování pokynů prodávajících. Nejde o naše výmysly, musíme dodržovat předepsané podmínky prodeje a tím pádem může dojít k omezení pohodlného nákupu, za to se omlouváme, ale nemůžeme s tím nic dělat.

5. MOC PROSÍME, abyste s ohledem na další zákazníky v prodejně trávili pouze dobu nezbytně nutnou pro výběr a vyzkoušení obuvi.

6. Dezinfekce jsou k dispozici  v každé místnosti, při vstupu i u platebního terminálu. Obuv je možné zkoušet pouze v ponožkách.

7. Pokud máte u nás objednávku či vratku  pouze k vyzvednutí a nechcete měřit a zkoušet, nemusíte čekat, oslovte prosím s tímto požadavkem kteroukoliv prodavačku, kterou uvidíte....